Лісами Вінниччини розкидані металеві «їжачки»

Лісами Вінниччини розкидані металеві «їжачки»

Неподалік Павлівської сільради Калинівського району в лісі невідомі розставили великі «їжачки» з арматури. Цього тижня вже декілька місцевих жителів пошкодили свої транспортні засоби, загнавши арматуру собі у колеса. Вони припускають, ще це справа рук «чорних» лісорубів.

Селом вже шириться чимало історій, хто і як «попався». Хтось зловив цих «їжаків» заднім колесом велосипеда, а хтось автомобіля, квадроцикла.

Зі слів місцевих рибалок та лісників потерпілі припускають, що металеві пастки розставили лісники у боротьбі з лісорубами, які часто несанкціоновано вивозять ліс.

Тоді як голова Павлівської сільської ради Віктор Кособуцький переконаний, що це робота самих «чорних» лісорубів. Використовуючи металеві «їжачки» вони намагаються «скинути хвіст» на випадок, якщо їх побачать на гарячому і доведеться тікати. Адже тільки вони знають, де можна проїхати. Відповідно до офіційних даних відомо, що минулого тижня поліцейські вже задокументували понад 10 фактів незаконної порубки та перевезення лісу в межах Вінниччини, серед яких є і Калинівський район.

Джерело