У Вінниці надається в оренду 23,39 соток земля за 450 гривень на місяць?

У Вінниці надається в оренду 23,39 соток земля за 450 гривень на місяць?

Власне озеро, ландшафтний дизайн і планування території, приватна набережна, пристань для човнів на березі Південного Бугу та спа-комплекс – усіма цими ділянками володіє родина депутата Вінницької міської ради Ігоря Ткачука. Крім того, за комунальні ділянки площею 23,39 соток, взяті в оренду на десятки років, родина Ткачуків платить близько 450 гривень на місяць.

Про повідомляє Vlasno.info з посиланням на спільноту “Корупційна Вінниця” у соцмережі “Facebook”.

Фотографію з тим, як виглядає комунальна ділянка, взята депутатом Вінницької міської ради Ігорем Ткачуком та його матір’ю в оренду з цільовим призначенням “сінокосіння” та “туристично-оздоровчі потреби”, надіслали небайдужі вінничани.

Мовляв, мусимо визнати, виглядає розкішно. Залишається лише побажати, щоб усі мешканці Вінниці мали можливість орендувати комунальну територію по таким цінами. Нагадаємо, що на туристично-оздоровчі потреби Ігор Віталійович орендує у Вінницької міської ради по вулиці Івана Богуна 10,37 соток комунальної землі терміном на 25 років за річною орендною ставкою 4 тисячі 560 гривень. За 3,27 сотки поряд, які депутат взяв в оренду на 40 років, він платить до бюджету 3 гривні 22 копійки щорічно.

Ще 8,86 сотки за цією ж адресою взяла в оренду на 49 років з річною орендною платою 4,82 гривні мати Ігоря Віталійовича – Ткачук Любов Тихонівна. Цільове призначення ділянки – під сінокосіння. Також з 2007-го року мати депутата орендує ще 0,89 сотки комунальної землі під будівництво за 743 гривні на рік. Дія договору завершиться в 2034 році. Варто відкрити Публічну кадастрову карту України, щоб переконатися, що, як мінімум, частина цієї землі належить до умовної прибережної захисної смуги на березі Південного Бугу. 

Посилання на джерело