Кандидат у мери Вінниці про план розвитку міста

Кандидат у мери Вінниці про план розвитку міста

Своїми планами та намірами щодо майбутнього розвитку Вінниці поділився один із фаворитів виборчої кампанії на посаду мера міста.

Сергій Кудлаєнко на особистій сторінці у Інстаграм наголосив на тому, що одне з головних завдань для нової влади – надати максимальну підтримку місцевим підприємцям. Не декларативно, а реально.

Зокрема, кандидат навів приклад, як він та його команда зможе допомогти у заснуванні бізнесу на базі міжнародних франшиз. Як зазначив Сергій Кудлаєнко, схема особливо підходить для молодих та амбітних підприємців. Зі своєї сторони він запевнив, що його команда сприятиме в оформленні  документів та оренди за лояльну ціну.

Окрім цього кандидат переконаний, що вінницькі заклади громадського харчування і готелі мають великий потенціал.  Для їх розвитку варто лише створити конкурентне середовище, щоб підприємці боролися за туристів, а не навпаки.

Також Сергій Кудлаєнко наголосив, що він виступає за спрощення процедури оформлення земельних ділянок під бізнес:

«Ще одна проблема — бізнесмени мають земельні ділянки, проте не можуть їх використати через бюрократичні перепони. Потрібно спростити маршрут від ідеї до втілення, створити умови, щоб максимально швидко розглядали проект і приймали рішення».

Джерело