Хлопець сирота з Вінниччини отримав квартиру за рахунок держави

Хлопець сирота з Вінниччини отримав квартиру за рахунок держави

31 липня 23-річний сирота Олександр Пастушенко, який з 2012 року перебував на квартирному обліку Куриловецької сільської ради Жмеринського району, отримав власне житло – квартиру в Жмеринці, яку було прибано за рахунок державного бюджету.

Олександр нещодавно одружився, молода сім’я вже чекає малюка. Тому «житлове питання» вирішилося дуже вчасно. З придбанням власного житла молоду родину привітала заступник голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

Відомо, що хлопець з 2017 року служив за контрактом в 191 бригаді. Боронив суверенітет України в зоні АТО/ООС. Олександр розповів, що раніше не міг повірити, що держава так про нього подбає.

Наталя Заболотна розповіла, що протягом 2019-2020 років за рахунок коштів державного бюджету власне житло отримають 150 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування Вінницької області.

У 2019 році з державного бюджету для реалізації цієї програми на Вінниччині було виділено найбільшу суму за усі роки незалежності України – 37,6 млн. грн., що у 2, 2рази більше ніж у 2018 році.

Однак у 2020 році державна субвенція Вінниччини зросла ще на 700 тис. грн. і становить 38,3 млн. грн.

Загалом на реалізацію державної програми забезпечення прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на виховання у сім’ї або умовах, наближених до сімейних, та на отримання житла у 2019-2020 роках з бюджету держави виділено 75 млн. грн.

Джерело