Екс-голова Вінницької ОДА приховав зв’язок з скандальними політиками

Екс-голова Вінницької ОДА приховав зв’язок з скандальними політиками

На телеканалі «Суспільне мовлення» в ефірі програми «Зворотній відлік. Місцеві» відбулися імпровізовані дебати за участю вінницьких 4-х кандидатів. Одному з кандидатів було задане доволі незручне запитання на яке він так і не зміг дати чіткої відповіді.

 В дебатах взяли участь Олекандра Устінова (партія «Голос»), як кандидат в мери Вінниці; Владислав Скальський («Української стратегії Гройсмана») – кандидат до обласної ради; Сергій Кудлаєнко («Європейська солідарність») – кандидат в мери Вінниці; Віктор Бронюк («Партія Вінничан») – кандидат до обласної ради.

Депутатка Олександра Устінова запитала колишнього очільника Вінницької ОДА Владиславу Скальському, який виступає від “Української стратегії Гройсмана”, чому у списках його партії є члени вінницького клану Ткачуків-Станіславенко, які були фігурантами декількох скандальних історій у Вінниці.  На що Владислав Скальський відповів, що він не знає, про кого йдеться мова. Тоді як фото з заходів, де він разом з Людмилою Станіславенко та Геннадієм Ткачуком бере участь у одних і тих же заходах – говорять зовсім про інше.

Джерело