«Екомобіль» у Вінниці збиратиме вторинну сировину для переробки

«Екомобіль» у Вінниці збиратиме вторинну сировину для переробки

14 вересня у Вінниці запрацював «Екомобіль» – перероблений радянський мотоцикл з критим причепом, призначення якого – збір вторинної сировини.

 У перший робочий день екомобіль стояв на Соборній, перед ним були розставлені декілька мішків, куди можна покласти макулатуру, ПЕТ-пляшки, пластмасу, металобрухт, плівки та акумулятори. Усе, що зібрав екомобіль везуть на до сортування, потім – на переробку.

 Як зазначила одна із ініціаторок еко-проекту Ольга Маліновська, до цього дня вони готувалися близько 6 місяців. Організатори проекту ставили перед собою мету зменшити кількість відходів, які потрапляють на сміттєзвалища.

Протягом однієї доби з Вінниці на полігон вивозять приблизно 20-25 вантажівок сміття. З яких, на її думку, можна було б переробити.

В Україні є чимало підприємств, які займаються переробкою макулатури, пластику та іншої втор сировини. Однак ці підприємства не працюють на повну потужність, адже туди не поспішають везти вторинну сировину.

Для того, щоб вирішити цю проблему кілька разів на тиждень «Екомобіль» буде стояти на різних локаціях міста. В інший час авто буде робити адресні візити на підприємства, до гаражів і будинків вінничан, які бажають здати вторсировину.  Контактний номер телефону: (098)565-69-04.

Джерело