Для вінничан подорожчає доставка газу

Для вінничан подорожчає доставка газу

Наразі вінничани оплачують дві платіжки за газ: у першій – за газ як за товар, у другій – за його розподіл. При цьому посадовці запевняють, що вінничани і раніше оплачували ці дві платіжки, проте тоді вони були об’єднані.

Кожен облгаз встановив свою плату за розподіл. Так, Державний Регулятор (НКРЕКП) «Вінницягазу» погодив 1,07 гривні за куб газу зі зростанням в липні до 1,31 гривні. Проте після цього Нацрегулятор зменшив цей тариф і дозволив встановити – 1,16 гривні за кубометр доставленого газу.

Приклади того, як зміняться платіжки через нові тарифи можна переглянути на фейсбук-сторінці «Вінницягаз»:

Перша категорія споживачів, які використовують газ лише для приготування їжі, при середньому місячному споживанні газу 9 м³, з липня сплачуватиме за доставку на 90 копійок більше – 10,5 гривні на місяць.

Друга категорія споживачів, які використовують газові плити та колонки для підігріву води, споживають близько 257 кубометрів на рік або 21 м³ в місяць, сплачуватимуть на 1, 89 гривні більше –  24,36 гривень.

Третя категорія використовує, яка використовує автономне газове опалення, має середнє споживання 1036 м³ газу в рік, тоді їхня щомісячна платіжка зросте на  7,74 гривень  і складатиме 99,76 гривні.

Вінничанам нагадують, що оплатити доставку газу за липень потрібно вже за новими цінами до 20 числа поточного місяця.

Джерело