Через півроку у Вінниці планують представити виставу про учасників бойових дій

Через півроку у Вінниці планують представити виставу про учасників бойових дій

Презентація проекту-вистави молодіжного документального театру «Посеред вогненно-червоних квітів дикого маку…» пройшла  у Міському освітньо-аналітичному центрі допомоги «Ветеранський простір», що у Вінниці.

Сценарій пише режисерка Наталя Доляк, за основу взято щоденник загиблого 19-річного добровольця Євгена Костюка з Вінниці. Організатори: представники ГО «Автомайдан «Вінниччина» у партнерстві з Ветеранським простором. Тоді як учасниками постановки стануть актори-аматори, а саме учасники бойових дій та місцева молодь.

«Головна ідея проєкту — засобами сучасного мистецтва розповісти про два різні світи, які між собою перетинаються: мирне життя тих, хто про війну знає тільки з новин, і бойовий досвід молодих людей, які в цій війні брали безпосередню участь, захищаючи незалежність України» – розповіла голова ГО «Автомайдан «Вінниччина» Таїса Гайда.

На реалізацію даного проекту планують витратити орієнтовно півроку. Прем’єра проходитиме у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі імені Садовського.

Джерело