56-річна вінничанка стала переможницею спортивних змагань серед нацгвардійців

56-річна вінничанка стала переможницею спортивних змагань серед нацгвардійців

“Гвардійський комплекс” – захід, який відбувся у Вінниці у військовій частині 3008. Його учасниками стали понад півтори тисячі осіб: військовослужбовці та службовці Національної гвардії України, ветерани Внутрішніх військ МВС та Нацгвардії України, а також члени їхніх родині. Наприкінці заходу було визначено 27 володарів нагород у 9 вікових групах. Про це повідомляється на сторінці спільноти Військова частина 3008 в соціальній мережі Facebook.

Умови конкурсу: протягом 5 хвилин учасники мали виконати присідання, віджимання від підлоги, підняття ніг, стрибки та інші вправи. На виконання кожної надавали 1 хвилину.

Переможницею серед учасників 9-ї вікової групи військової частини 3008 стала 56-річна Валентина Гармідер – мама інструктора з фізичної підготовки та спорту Оксани Пецкової. Жінка усе життя займається спортом, щоранку – зарядка, зимою – моржування.

Командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула привітав переможницю та нагородив грамотою командувача Національної гвардії України та подарунком.

Джерело